KOBİ Danışmanlığı Sınava Hazırlık Eğitimi

Sınıf İçi Eğitim, Çevrimiçi Eğitim Platformu ve Soru&Cevap Oturumu

Sınıf İçi Eğitim

1.Gün : Taktiksel Eğitim

Daha önce KOBİ Danışmanlığı sınavında çıkmış sorular üzerinden giderek, her soruya ilişkin bilgilere değineceğiz.

2.Gün : Uygulama Eğitimi

İşletme yönetimi, insan kaynakları, finans, üretim ve pazarlama alanlarında vaka örneklerini A’dan Z’ye hep birlikte inceleyeceğiz. Artık sınavda karşılacağınız hiçbir vaka analizi sizi korkutamayacak.

Çevrimiçi Eğitim Platformu

Sınıf içi eğitimler ne kadar iyi olursa olsun alınan tüm bilgiyi sınav günü hatırlamak zor olabilir. Birçok farklı dalda yoğun bilgi gerektiren bu sınav için de bu durum geçerlidir.

Peki sınav için gerekli tüm bilgileri bir dakikadan az sürede öğrenilebilecek parçalara bölsek? Daha sonra bu bilgileri sizin için bir platforma yüklesek ve öğrenmeyi pekiştirmek için sorular sorsak?  Sınav için gerekli terimleri bir sözlükte toplasak? Hatta performans sınavında değinilmesi zorunlu olan kriterleri içeren tabloyu kolayca ezberlemenizi sağlasak nasıl olurdu?

Saydığımız tüm bu özellikleri içeren çevrimiçi eğitim platformu sayesinde sınav gününe kadar bilgilerinizi taze tutacak, kendinizi sürekli geliştirebileceksiniz.

Soru&Cevap Oturumu

Eminiz aklınızda bir çok soru var.

En önemlisi de bu belgeyi aldıktan sonra sizi nasıl bir geleceğin beklediğini merak ediyorsunuz.

Aklınıza gelen tüm soruları cevaplamak için Akredite KOBİ Danışmanları Derneği Başkanı Nusret Güre ve KOBİ Danışmanları eğitimin son günü soru cevap oturumunda sizlerle birlikte olacak ve süreci rahatlıkla geçirmeniz konusunda sizlere rehberlik edecek.

*Sınırlı kontenjan olan eğitimi kaçırmamak için hemen bizimle iletişime geçin.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Profesyonel bir ekip Profesyonel işler