Şirket hakkında

Şirket Hakkında

image

Uzun yıllar medya ve danışmanlık sektöründe hizmet veren bizler 2014 Ocak ayından  itibaren varolan şirketinin yanında kurumsallaşma adına yeni bir oluşum içine girerek bir iştirak şirketi olan ARİÇ Danışmanlık Ltd. Şti şirketini kurduk.

Kurulduğu günden bu zamana pek çok yabancı ve Türk firmasına ve aynı zamanda resmi kurumlara yatırım, pazarlama, medya ve uzmanı olduğumuz diğer alanlarda hizmetler verdik.  Verdiğimiz bütün hizmetlerde  asıl hedefimiz kurumlara optimize fayda sağlama olmuştur.

 

ARİÇ Danışmanlık çatısı altında birlikte çalıştığımız ekibimizin tamamı yüksek öğretimlerini yurtdışında tamamlamış  Çin, Avrupa Birliği ülkelerin’den bazıları ve Rusya olmak üzere pek çok ülkede kendi alanlarında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Takım arkadaşlarımızın tamamı değişen pazar ve rekabet ortamlarını sürekli takip eden ve bu değişkenler karşısında gerekli çözümleri, alternatifleri bulma ve oluşturma vizyonuna sahiptirler

2017 yılı itibariyle Türkiye Cumhuriyeti Devleti Çalışma Ve Sosyal Güvenlik bakanlığının  yayınladığı teblig kapsamında işletmelere danışmanlık hizmeti yeterliliği devlet tarafıdan belirli sınavlar ve kriterler doğrultusunda denetlenip akredite edilmektedir. Ariç Danışmanlık olarak ilgili kurum tarafından İşletmelere, İşletme yönetimi, İnsan Kaynaları yönetimi, Pazarlama, Üretim, Finans ve Müşteri ilişkileri alanlarında danışmanlık hizmeti vermesine yetki veren ve akreditasyon sağlayan belgeyi almaya hak kazanan Türkiye’deki çok az işletmeden biridir. Bu aynı zamanda verdiğimiz hizmetlerde ki yeterliliğimizin resmi makamlarca kabulüdür.

Profesyonel bir ekip Profesyonel işler